Панорама 360  у Facebook, або на вашому власному сайті
360 panorama

Панорама 360 у Facebook, або на вашому власному сайті

Якщо Ви вирішили запостити панораму, зняту на камеру, у Facebook, Twitter або у власний блог

Раніше для того щоб розміщувати панорами на сайті, Вам потрібно було залучати професіонала - дизайнера. А також купляти досить дороге програмне забезпечення, яке коштувало, щонайменш, 300 зелених укушених єнотів.

Тепер існує альтернативне програмне забезпечення, яке дає можливість розмістити в вашому блозі безліч панорам власноруч.

Звичайно, Вам,  все одно, прийдеться трохи розібратись з тим як працює панорама саме на вашому сайті, але в цілому стало простіше.

З фейсбуком все просто

Якщо Ви знімали свою панораму мобільним телефоном спеціальним програмним забезпеченням, Ви просто можете зробити допис і Facebook автоматично, за мета-даними вашого зображення, зрозуміє, що ваша картинка - це панорама.

Якщо у Вас є панорамне фото, але Facebook не розуміє, що це панорама?

Не хвилюйтесь, Вам навіть не прийдеться ставити якогось додаткового програмного забезпечення. Ви зможете завантажити свою панораму на сайті, подібному до вказанного нижче, і сміливо завантажувати пано у свій акаунт Facebook! Ось посилання на сайт, яким користуюсь іноді я: NadirPatch.com

NadirPatch.com make panorama photo for facebook
The free online service that allows you to roll images in 360 degree panorama. Service will help to prepare photos for publication on facebook. You can publish a panorama without using apps for mobiles (ios or Android)
Один з багатьох сайтів, який дає можливість змінити мета-дані панорами для Facebook

Що робити, якщо у Вас є декілька панорам

і ви хочете зробити свій власний віртуальний тур? Відповідь теж проста.

Нижче приведене посилання - це сайт https://kuula.co/, на який ми можемо безкоштовно завантажити свої панорами і опублікувати їх у власному блозі, поділитись в Твіттері, Facebook  і в інших соціальних мережах. Ловіть:

Kuula | 360 Virtual Tours made easy. Create. Edit. Share.
Kuula is an all-in-one 360 Virtual Tour platform. Upload photos, edit tours, share and embed.
Кююла! Звучить дикувато, але працює відмінно!

Який результат отримуємо на цьому сайті? Наприклад - такий. Це мої власні панорами 360, відзняті в Турції влітку 2012 року.

І наостанок, якщо ви комп'ютерний гік, або просто бажаєте розібратись як прилаштувати свою панораму у  будь-яке середовище, Вам допоможе цей лінк.

Детальніше про методи вставки кода на сайт (блог) я розповім у наступній статті. Якщо у вас залишились питання, задавайте їх у коментарях!


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.