Файний Борщ на ніч: про "нову" владу в Україні
ФАЙНИЙ БОРЩ

Файний Борщ на ніч: про "нову" владу в Україні

- Вибачте, а ми раніше не зустрічались?..

Коли я відновлював цей свій блог (заснований в 2002 році), після величенької паузи в його існуванні серед інших в медіапросторі, я сказав собі:

-- Єлісей! Ти не будеш робити дописи з критикою влади! Подивись який світ навколо? Навіщо ще і ти будеш влазити в політику? Давай робити щось про красу світу, жінок, музику, творчість і подорожі під час відрядження...

Але, виявилось що мені не може бути #всеодно і #какаяразніца

Коли за справу взялися "проФФесорята".

Але ж тут за справу взялися справжні "проФФесорята"

Виявилось, що в мене значно поменшало випадкових знайомих в житті. Спочатку я не визнавав, що я "порохобот", бо ніколи не відчував абсолютної довіри до будь-якої влади, і до влади, яку очолював Петро Олексійович - так само.
Потім, мені достатньо було побачити, як люди з Одеси, які гордо звали себе "страітєлямі русского міра", та досі хочуть відокремлення Одеси від України, раділи і сміялися, коли стало відомо офіційно, хто повернувся до влади в Україні під масками "нових ліц". Цього достатньо, повірте. Достатньо, щоб зрозуміти, що це звичайний "реванш". Їм було чого радіти. Бо за Порошенка у них відібрали чорні канали в порту, корупційний бізнес, гроші, які вони забирали разом з життями бідних верств населення. Вони ховались за кордоном. З 2014-го до 2019-го. І вони одразу підняли голови, коли влада змінилася. І повернулись, готуючи платформу для повернення "Баті".

Так. Я "Порохобот"!

не тому, що підтримував усі дії Петра Олексійовича безапеляційно. А тому, що бачив зміни на краще. І бачив вектор, який задавала команда останнього президента, плануючи майбутнє країни. Зміни, які вже зараз швидко "відкочують" назад, до стану 2013 року. Пропоную команді 95-того кварталу замість "Ми їх зробимо" обрати слоган:

"Назад в майбутнє".

Це,
буде,
принаймні,
чесно.

Порошенко винуватий! Геть баригу!

Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.