"Що таке побєдобєсіє", або свінгерска вечірка "Дєди ваєвалі" у Пскові
ФАЙНИЙ БОРЩ

"Що таке побєдобєсіє", або свінгерска вечірка "Дєди ваєвалі" у Пскові

Вся дідовоєвальщина в одній світлині.

Вся дідовоєвальщина в одній світлині

Для цнотливих і тих, хто просто не розуміє значення слово "свінгери", інформація тут

Світлина з Фейсбук групи "Файний Борщ" 

В конкурсі найкращих коментарів переміг такий:

Гарного нам, бандерівці, дня!

Здибимося!

Свінгери, походить від слова swing(свінг) - обмін.
Свінг передбачає наявність постійних пар (включаючи і сімейні), які обмінюються партнерами. Зазвичай сім'ї захоплено спільно розважаються приблизно півроку-рік.

Клуби для свінгерів називаються свінг-клуби (також секс-клуби, лайфстайл клуби, але не слід їх плутати із клубами, де виконують музику свінг). В такі клуби приймаються пари, що тільки склалися. Адепти свінгу наполягають, що їх сексуальна активність не підриває довіри між постійними партнерами, виключає випадкові контакти (зокрема ризик зараження венеричними захворюваннями) і дозволяє урізноманітнити сексуальне життя.

Свінг вважають однією із форм поліаморії. Термін поліаморія частіше використовують для назви довготривалих відносин, хоча існує думка, що гібридний термін («полі» — грецьке, «амор» — латиною) не слід вживати, для заміни пропонується «поліфілія» або «мультіаморія».

Прихильники поліаморії, поліаморісти, утворюють комуни в основному у США і Європі, тобто як правило в країнах, де полігамія, тобто шлюб з кількома партнерами, нелегальна. При цьому можуть існувати як відкриті стосунки, коли члени поліаморної сім′ї мають випадкові зв'язки за межами групи, так і поліексклюзив (багатовірність) — зв'язки лише в межах групи і нові члени приймаються лише за згодою всіх інших. Походження таких комун пов'язане з подальшим розвитком руху за вільне кохання, яке пропагували хіппі.

Подібні відносини існували навіть у середньовіччі, наприклад в деяких сектах — крикуни (ranters), Брати і сестри вільного духу (Brethren of the Free Spirit) та ін.

Матеріал для пояснення термінології взято з ua.wikipedia.org
Свінгери на вечірці у штаті Огайо

Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.