відео

Облівіон Астора П'яцолли у виконанні Надії Косинської

Чарівне виконання. Магія П'яцолли помножена на талановите виконання.

Танго небуття став широко відомим через  саундтрек до стрічки італійського режисера Marco Bellocquio про епоху Генріха IV, Mad King, на основі п'єси Луїджі Піранделло.
Фільм було відзнято в 1984. Подейкують, що танго Астора П'яццолли було написано в 1982 році для камерного ансамблю, та тільки використовувався у фільмі тільки. Інша версія стверджує, що танго було створено саме для фільму.

Старіння італійського аристократа, який вважає себе королем Німеччини Генріхом IV, після падіння з коня. Родичі зібралися в своєму особняку, намагаючись зрозуміти, що трапилося. Вони ж провокують шок, який може допомогти божевільному чоловікові повернутися до свого колишнього, нормального стану.
Аристократ, відтворений у фільмі Марчелло Мастроянні, свідомо (він тільки грає божевілля, приховавши таємницю замаху на його життя) намагається втекти від реальності і захистити свій внутрішній світ від брехні та ворожого середовища.
Стан головного героя називають 'Внутрішньою еміграцією'.
Тема «забуття» ("Oblivion") та мелодія, відповідна цьому стану, стають ключовими в сюжеті, червоною ниткою проходить крізь всю стрічку.


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.