"Більше грязі - ширє морда" або "котики рулять"

...або ще один вірусний допис під час пандемії COVID-19!

"Більше грязі - ширє морда" або "котики рулять"


Я не знайшов автора цієї статті, але у таких "творів мистецтва" автор один - бажання написати щось "вумне, красіве, і корисне для фейсбуку".

Це термінове звернення до всіх, хто має домашніх тварин було написано мовою окупанта і називалося "ВНІМАНІЄ, ВАЖНАЙА ІНФАРМАЦИЙА!"

Я переклав це українською, бо мене останнім часом дратує будь яка інфа від любителів "бояришника". І мені "не всьо равно".

"Для мене справді різниця є"

Інформація не носить наукових доказів, тому може бути сприйнятою на ваш розсуд, як така, що тішить людей, які мають тварин вдома, або будь-як інакше. Але у мене після прочитанного є питання - найздоровіші серед нас - це жителі в українському селі? І живуть на природі, і іноді по вуха в багні, бо дорог досі немає, і курей-собак-коз - просто навколо оком поведи - побачиш штук 100. Отже...

"ВНІМАНІЄ, ВАЖНАЙА ІНФАРМАЦИЙА!"

Автор - відомий Експерт Фейсбучика, точне ім'я якого нам невідоме.

Власники домашніх тварин, зокрема, котів і собак, в більшості випадків легше або зовсім безсимптомно переносять коронавірус COVID-19.

Таку заяву зробила польська доктор Сабіна Олекс-Кондор, що працює в одній з клінік Мадрида.

Думка експерта ґрунтується на спостереженні за групою зі 100 пацієнтів, інфікованих коронавірусом. Лікар припустила, що через постійний контакт з шерстю, слиною, а також необхідністю прибирати випорожнення вихованців, імунітет їх господарів більш стійкий до різних патогенів.

Startled blue-eyed cat
Photo by Mikhail Vasilyev

Завдяки домашнім вихованцям імунітет їх власників більш міцний і витривалий. Питання вимагає подальшого вивчення, але є припущення, що тут ми можемо мати справу з сильним імунітетом через контакт з коронавірусом, специфічним для домашніх тварин, і імунною системую, яка більш ефективно працює', — зазначає лікар.

Крім того, вона зазначила, що така тенденція спостерігається і серед медиків. Зокрема, серед тих, хто вдома тримає кішок, найменше інфікованих. Тоді як, все більше заражаються медики, у яких немає домашніх тварин.

Одна з теорій підвищеної стійкості любителів пухнастиків до небезпечної хвороби, полягає в перехресній реакції.

Stretching in the morning
Photo by Timo Volz 

"Відомо, що у кішок є форма котячого коронавирусу, яка не вражає людей. Тому можливо, що люди, які мають тісний щоденний контакт з кішкою-носієм, можуть мати антитіла до вірусу котячих. І ці антитіла можуть також знищувати вірус людини.

Це називається перехресною реакцією та існує в природі. Звичайно, щоб підтвердити мої припущення, будуть потрібні поглиблені дослідження і статистика ', — зазначила врач.


Вірусолог Надія Жолобак розповіла, що подібні припущення цілком реальні. 'У книзі Дж. Даймонда' "Рушниці, мікроби і сталь" описані множинні свідчення, які підтверджують думку про те, що європейці були більш стійкими до вірусів, тому що розміщали своїх тварин в тих самих будинках, в яких жили самі.

Scientist examines the result of a plaque assay, which is a test that allows scientists to count how many flu virus particles (virions) are in a mixture. To perform the test, scientists must first grow host cells that attach to the bottom of the plate, and then add viruses to each well so that the attached cells may be infected. After staining the uninfected cells purple, the scientist can count the clear spots on the plate, each representing a single virus particle.
Photo by CDC 

"Взаємний тісний контакт забезпечував поступову Адаптацію людей до тих вірусів, які переносять тварини, і навпаки. Коли європейці захоплювали Латинську Америку і привозили туди своїх домашніх вихованців, висока смертність місцевого населення від нових інфекцій була обумовлена ​​тим, що воно не були адаптовано до привезеного віруса ", - розповідає експерт.


Медики відзначають, що щоденне спілкування з домашніми улюбленціями (котами, собаками, птахами, рибами і ін.) і догляд за ними, стимулює зміцнення імунітету людини. Зокрема, тому сприяє постійний контакт з вовною, пір'ям, слиною і мікроорганізмами, що населяють організми тварин. Більш того, люди, що живуть в тандемі з пухнастиками, які вимагають регулярного вигулу, постійно отримують 'порцію' необхідної для більш міцного імунітету, фізичної активності (ще й на свіжому повітрі), що також вносить свій внесок у формуванні надійних захисних сил організму.

Photo by Ryan Stone

Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.