Файна вишиванка Джима Моррісона (The Doors)
ФАЙНИЙ БОРЩ

Файна вишиванка Джима Моррісона (The Doors)

Просто покажіть цей допис людям, які люблять The Doors і Моррісона. Краще, якщо вони якимось чином симпатизують путинській росії.

Спочатку трохи історії з перевірених джерел.

Цю вишиванку, яку Ви бачите на світлині з Моррісоном, йому подарував  Андрій (Ендрю) Верхола Молодший, син емігрантів з України  Юлії Верхоли (народженням Зевака) та Андрія Верхола Старшого

Ендрю Уорхол був четвертою дитиною Андрія Уорхоли (американізувався як Ендрю Уорхол-старший, 1889–1942) та Джулії (уроджена Завака, 1892–1972), перша дитина яких народилася на батьківщині і померла до переїзду до США.
(стаття англійською - тут)

Просто покажіть цей допис ватно-головим людям, які чули про  The Doors і Моррісона, та вважали його СВОЇМ  ідолом у музиці.

Ефект горіння вати  буде сильніший, якщо ці люди якимось чином  симпатизують путину або ДНР і ЛНР, та кажуть, що Україна - неіснуюча держава.
Покажіть це фото або статтю. Зробіть паузу. Відчуйте реакцію хворого, але не відповідайте нічого на ті слова відчаю, які почуєте після того, як закінчиться шок.

Мовчки поспівчувайте, по-християнськи, потім виключте світло, заспівайте "Гарі-гарі ясна, чьтоби не пагасла". Після чого неквапно вимкніть світло,  дістаньте пістолет для стріляння водою, зарядіть його якісним високооктановим керосином,  і стріляйте вогнем на звуки завивань.

Без жартів це звучить так

"Якщо Ви думаєте, що "не всі росіяни підтримують Путіна", а деякі альтернативно підтримують його опонентів, типу Льохи Наваленного, просто спитайте в них чий Крим і чи готові вони спілкуватися українською, казахською, литовською, німецькою мовою з "поваги до опонента", як це робите Ви. Якщо відповідь буде звичною в таких випадках -
показуйте Джима Моррісона у вишиванці (і дивіться інструкцію, вище)


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.