Як купити реальні Youtube перегляди?

Вам потрібні лайки, підписники, перегляди? Дізнайтеся де їх взяти.

Як купити реальні Youtube перегляди?

Зазвичай я не пишу на подібні теми, але нещодавно, у розмові з другом, виявилося, що, через недостатність підписників на його канал, Youtube відмовив йому в монетизації сайту.

Що робити, коли вам потрібно збільшити кількість переглядів ваших відео

У вас є декілька варіантів. Але в кожному з них є багато нюансів.
Є, наприклад, сайти, які пропонують величезну кількість підписників або переглядів, майже за безцінь. Ви легко знайдете їх в Google, якщо вас не забанили. Здебільшого, це російські сайти. Що треба знати про них?

На ваш URL каналу Youtube, тобто на посилання з вашими відео, можуть бути спрямовані звичайні... боти. Саме тому, трафік для "переглядів" ваших відео і є таким дешевим, він не коштує тому, хто його генерує, величезних грошей, а профіт від такого бізнесу він має величезний.  Тобто, якщо вам пропонують 1000 переглядів за 10 гривень - можете бути впевнені, що жодного реального перегляду ваших відео не буде. Буде імітування переглядів ботом - програмним забезпеченням, яке спеціально для цих переглядів і створене. Бот імітує майже все - "нервові пересування мишки" по сторінці, випадковий "вихід" або "повернення". Іноді, для цієї мети навіть використовують штучний інтелект, або безліч завірусованих комп'ютерів, господарі яких навіть не підозрюють, що за їх участі робиться якась чорна справа.

Тому перший критерій, на який слід звернути увагу - це ціни сервісу. Вони не мають бути занизькі. Це проста логіка:
- якщо ви будете монетизувати свій канал, показуючи на ньому чиїсь об'яви, короткі чи довгі рекламні відеоролики, ваш дохід за день може дорівнюватись сумі, вдесятеро більшій, ніж ви сплатите за підписників, лайки, або перегляди.
- якщо Google дізнається, що ваші "підписники" - боти, або саме вони "дивилися" ваші відео - результатом буде блокування вашого каналу.

І можете бути впевнені - Google дізнається

Алгоритми компанії Google змінюються щодня, його автори застосовують такі самі, штучні, нейронні мережі, тільки вибірка даних у них набагато більша. Бот, якщо це бот, обмежений у своїх пересуваннях і діях, його поведінка може здаватися Вам "людиноподібною", але все одно він буде ідентифікований. І тоді бан, санкції,  і приказка "Тебе що, гугл забанив", більше не буде здаватися чимось веселим.

Google тільки здається простим і веселим. Банить він дуже легко

Як працюють перегляди Youtube без ботів?

Все просто. Існують певні мережі і спільноти, в яких користувачам платять за перегляд відео.
Важко сказати чи є це легальним способом заробляти. І зовсім неможливо уявити, що заробляючи 1 цент на перегляді, можна заробити гроші на життя.
Але студенти, школярі, пенсіонери з Зимбабве, Росії  і навіть України, сидять днями і дивляться відео в Ютуб, накручуючи перегляди. Ставлять вподобайки, підписуються на Інстаграм, групи Фейсбук і ВК. Працюють чк вміють, і не моя справа робити цьому будь яку оцінку.

Факти кажуть, що їх перегляди і вподобайки, їх підписки і коментарі, Гугл і Ютуб не вважають штучними, або такими, що підлягають санкціям.

Який ще фактор впливає на "втрату" довіри Youtube?

Факторів багато, одним з найважливіших є швидкість, з якою ви додаєте підписників, або кількість людей, яка починає дивитись ваше відео.

Приклад:
У вас є відео, яке нафіг не було нікому потрібне роками  довго лежало з кількома  переглядами на вашому ютуб-канальчику.

Незнаю, нащо воно вам здалося, але ви вирішили що відео цікаве

Раптом, ви купили трафік (перегляди, дії, підписки, коментарі тощо) для вашого каналу. День пройшов, а з ним і ніч і...

І тут вас забанив Youtube

Чому це трапилось?
Можливо, ви просто забули вказати періодичність і інтенсивність, з якою цей шедевр буде переглядатись.
Можливо, ви не вказали країну аудиторії (геотаргетинг), бо за це треба платити ще один тугрик ("А! Ітак пайдьот!" - найголовніша помилка всіх новачків).
І за день, всього за 1 умовний тугрик, 1000 китайських пенсіонерів зробили свою чорну справу  наставили вам уподобайок, підписалися на вас, не розуміючи навіть мови, якою ви розповідаєте вашій собаці, що вона найкраща в світі.

На терезах 1 умовний тугрик і бан аккаунта Youtube

Що б ви обрали на сніданок? Звістку про те, що ваша мрія збулась, чи попередження про зупинку акаунту? Я - перше.

Фінал, якого ви чекаєте. Який сервіс я обрав для себе і чому?

Сервіс: Viewsta
Рік заснування: 2017
1000 переглядів Yuotube: від 1.70 у.е. за 1000 переглядів
Мови: Англійська, Іспанська, Німецька, Французька, Російська

Website:

Скільки заробляють відеоблогери на рекламі чужих продуктів або програм?

Це тема окремої статті.


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.