Ще один український фотостоковий сайт - DZEN PHOTO
фотосток

Ще один український фотостоковий сайт - DZEN PHOTO

Сайт DZEN PHOTOS - відносно новий. За задумом авторів, світлини можна віддавати безкоштовно, або продавати.

По-перше - посилання на сам сайт.

Raido Saar - Water and nudity - Світлина #23
Raido Saar - Water and nudity

По-друге - кілька слів про відмінності і схожість з іншими фотостоковими сайтами.

Стандарти старих фотостокових сайтів

Фотостокові сайти, типу "Депозитфотос" (навмисне написаний кирилицею) - гарні. Вони роскручені та комфортні, мають свої найбільші в Європі студії, працюють під замовлення і не переймаються звичайним користувачем.

Але, працюють тільки з високими стандартами світлин. Тобто, якщо Ви починаєте свій шлях як фотограф - можете навіть не розраховувати на те, що Ваші фотографії там приймуть. Якщо Вас взагалі приймуть на фотосток. Може не підійти будь-що: якість файлів, або камери, або Ваша власна думка щодо редагування\коррекції.

З цього приводу можна сказати, що жорсткої премодерації на нових фотостоках немає.

Зареєструватися Безкоштовно

Технічні обмеження для учасників

На старих фотостоках не приймають мобілографію. Сьогодні кожен другий, в Україні, має можливість знімати непоганої якості світлини саме мобільним телефоном. Більшість не має для цього навичок і знань, але може навчитися.

Заборона або обмеженість на adult content (для дорослих)

Деякі сайти вже почали дозволяти учасникам завантажувати світлини відверто еротичного змісту. Це ще не порнографія, але вже за межами "звичайного" оголеного плеча чи ноги.

На сайті типу DZEN PHOTOS, є обмеження, вказані в Правилах сайту і Політиці. Забороняються будь-які світлини зі сценами насильництва, дітьми і підлітками до 18-ти років. Дозволяється також завантажувати фото моделей з  16-ти років,  з обов'язковим посиланням на відповідний документ  (Model Release), підписаний батьками моделі.

СПРОБУЙТЕ ЗАВАНТАЖИТИ СВОЇ ФОТО

На сайті немає обов'язкової премодерації. Але є саморегулюючий інструмент модерації. Якщо на світлину поскаржилися (вказавши реальну причину), Адміністратори сайту мають видалити світлину, яка не відповідає Політикам сайту.

Фотосток DZEN Photos може продавати Ваші фотографії

Якщо Ви вважаєте, що Ваша світлина унікальна і цікава пресі, або для друку, Ви можете продати її. Ціну Ви можете визначити самі. Мінімальна ціна еквівалентна 1 доллару (25+- грн), максимально - п'яти умовним одиницям.

Якщо Ви вже публікували світлину, то краще віддавати її на завантаження безкоштовно, але з ліцензією "Для власного користування". В будь-якому випадку, завантажені фотографії помічаються особливим способом (IPTC та мета-тегами ), в яких при скачуванні залишиться Ваше ім'я як автора, і інші дані.

ПРОДАТИ СВІТЛИНУ НА САЙТІ

Фотографії не обов'язково мають бути  авторськими!

На всіх фотостоках Ви можете завантажувати лише свох фотографії. На  фотостоковому сайті UA DZEN PHOTOS це не обов'язково, якщо Ви не продаєте чужі світлини. Якщо Ви їх розміщуєте лише для завантажування - просто вкажіть автора, і немає проблем.

Ще раз  - посилання на реєстрацію, і чекаємо запитань в коментарях, або групі  Facebook "Україна вражає красою"

Реєстрація - Українська фотоспільнота DZENФОТО | Фотосток для всіх
Українська фотоспільнота. Тут можна продавати свої фотографії, а можна просто ділитися ними! Ukrainian photo community. Here you can sell your photos, or you can just share them!

Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.