"Сила сьогодення" Екхарта Толле -The Power of Now by Eckhart Tolle

Опис і завантаження книги (формат PDF) Екхарта Толле у перекладі і в новій редакції Миколи Лаврентьєва.

"Сила сьогодення" Екхарта Толле -The Power of Now by Eckhart Tolle
Я зовсім рідко рекомендую книги, - але книга Екхарта Толле заслуговує такої рекомендації.
Завантажити PDF

Сила Сьогодення
Керівництво по духовному просвітлінню

Книга " Сила сьогодення "( the Power of Now; в російському перекладі, також відома як "Живи сейчас!") була вперше опублікована в Канаді в 1997 році.

Вона швидко стала відомою майже без реклами і миттєво зникала з полиць магазинів. Багато людей підтвердять, що ця книга дійсно змінила їхнє життя. Те саме можу сказати і я, про себе особисто.

Два роки тому видавництво "Нью Уорлд Лайбрари" (New World Library) опублікувало "Силу Сьогодення" в США.

The Power of Now PDF Download
The Power of Now PDF Download

Популярність книги "The Power of Now"

Популярність продовжувала рости, і незабаром вона почала з'являтися в списках бестселерів. Це одна з книг Толлє, яка заспокоює і дає стале розуміння, що традиції сходу і заходу, християнства і філософських традицій, насправді мають поєднатись, в нас cамих, в одне ціле, сформувати знання про те, для чого ми  тут, на землі. Іншими словами, нагадати нам для чого ми прийшли і як ефективно використати свій час у цьому втіленні (житті) для духовного розвитку.

Прийнято казати, що книга "відчиняє двері до істини"

Але всі книги, починаючи з величезних здобутків людства: Біблії, Корану, Вед, ведуть нас вузькою тропкою до величезного просторого місця, звідки  видно всі двері світу. Відчиняй будь-які, і за всіма ними - Бог Творець.

Door logo window reflection
Photo by dan carlson

"Сила сьогодення" вирізняється тим, що не базується на якійсь моделі або умоглядному поданні, і не спирається на роботи або висловлювання інших. В її основі лежить особистий досвід пробудження Екхарта Толле. У двадцять дев'ять років з ним відбулася глибока духовна трансформація, фактично розчинила його особистість і змінила хід його життя.

Ведений, нещасним і перебуваючим в глибокому ярмі страхів, "Я", він все глибше впадав у відчай. Раптом, його розум перестав вагатися, і він відчув, що падає в порожнечу. Немов з центру його грудей, прозвучали слова: "нічому не пручайся", "дозволь собі жити зараз".

Ageing Road Sign
Photo by Jonathan Farber

Дозволивши захопити себе в порожнечу, він відчув, що страх зник, так само як і його звичайне самосвідомість.

Кілька наступних місяців Екхарт перебував у стані постійного спокою і блаженої рівноваги. Він відкрив внутрішнє відчуття буття. Він усвідомив, що воно було у нього завжди, але залишалося непізнаним, оскільки його розум був занадто гучним.

Трансформація, яка може бути наслідком кризи, чи важкої праці з духовного росту, вона й полягає в тому, щоб віднайти Себе, який вже існує Зараз і від Початку. Того, хто прийшов у цей світ, але під впливом різних деформацій, забув куди йшов і для чого.

Photo by frank mckenna

Подальші кілька років Толле присвятив тому, щоб зрозуміти, інтегрувати і поглибити цю внутрішню трансформацію. Коли він почав усвідомлювати всю цінність станів зміни свідомості, він став консультувати окремих людей і невеликі групи, показуючи їм, як звільнитися з ярма, яке надає тілесний розум, як повернутись до розуму Душі. І як зберігти цю свободу в повсякденні.

Книга є результатом цієї роботи. Висновки, до яких приходить автор, зачіпають одну з ключових тем вічної філософії — цінність перебування в цій миті.

Завантажити PDF

У цьому, говорить у книзі "Сила Сьогодення" Толле, — і є суть просвітлення. Нічого нового тут немає, пор це говорив Христос, Будда і Лао Дзи.

Check out more of my shots on https://www.instagram.com/daniilvnoutchkov/

Woke up at 3:45am, took the bicycle (which didn’t have any brakes) and cycled over the motorway in the dark to this lake to capture this shot! It was quite dangerous, but as I grew up on a bicycle in The Netherlands I knew what I was doing. On my way back I finally woke up a little bit and realised that there was a cycling lane next to the motorway 😂
Photo by Daniil Vnoutchkov

Якщо ви вже читали багато книг, схожих на цю

Кожна книга веде до дверей, памятаєте? Кожна книга і є двері, іншими словами. Чим відрізняється ця книга від "класичної" духовної літератури, наприклад - духовних практик чи прикладів яскравого духовного життя?

Нічим і всім. В своїй книзі Толле звертається до читача дуже простою мовою, наводячи приклади і, найважливіше, пропонуючи різні шляхи — "інструменти", через які ми можемо знову з'єднатися з душею і миттю, яка зветься "зараз" в повсякденному житті. Ключ цієї книги, в тому, що вона вже написана в стані "Сьогодення", "Зараз".

Що таке "Жити Зараз", "Жити сьогодні"?

- це фокусуватись на тому, що відбувається з тобою в оточенні сьогодення. В житті, яке дається тобі саме зараз. Фокусуватись на миті, і на опціях вибору, які дано просто зараз. Читати із Книги Буття сторінки, які вже написані для тебе, можна тільки цієї миті.

Photo by Deniz Altindas

Інструменти, які є особливо цінними в книзі

Спершу і головне, це Усвідомлення того, що Толле називає "внутрішнім тілом", (хоча, я би назвав його ще простіше - відновленним зв'язком з Душею, тим нашим "Я", з якого починається наше буття від його створення і повернення до Творця). Толле простими словами передає почуття цього, як відчуття жвавості, або Буття, у тілі, яке є тільки вашим . Початок усвідомлення цієї внутрішньої енергії, або життєвої сили, повертає нашу увагу в поточну мить.

Завантажити PDF

У такій усвідомленості немає концепцій, немає часу, немає занепокоєння. Ані про майбутнє, ні про минуле, ані про зараз.

Є лише сприйняття того, що є. "Неможливо", - говорить Толле, -"бути в тілі без цілковитої присутності в теперішній миті."

Дуже корисно робити паузи і "пережити" прочитане

Книга "Сила сьогодення" заснована на питаннях учнів і відповідях Толле. Це досить звичайна форма викладу в духовних практиках, яка іноді призводить до відчуття "формальності", сухого викладення фактів. Але у Толле, форма, схоже, виявилася вдалою. Крім того, майже на кожній сторінці стоїть значок паузи, що пропонує зупинитися, побути в тиші, відчути і прожити істину того, що тільки що було сказано.

Inside the wave
Photo by Jeremy Bishop

Коли мова заходить про внутрішню трансформацію, більшість з нас вже володіють значними теоретичними знаннями. Але для того щоб дійсно змінити спосіб сприйняття і взаємодії зі світом, потрібно засвоїти ідеї і втілити їх в духовну практику. Однієї теорії недостатньо, саме тому, що трансформація - це робота, іноді досить важка.

Нижче ви можете завантажити Книгу Эркхарта Толле "Сила сьогодення" у російському перекладі, в новій редакції Миколи Лаврентьєва.


Завантажити PDF

Англійський варіант книги у форматі PDF  буде викладений пізніше

Якщо ви вільно читаєте англійською, або тільки вчитесь, можливо вас зацікавить книга Грегга Брайдена "Devine Matrix".

Книгу Devine Matrix можна завантажити тут

Дякую за натхнення Еркхарту Толле і офіційному сайту його читачів і шанувальників: www.tolle.ru


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.