Притча про те, як людство звернуло зі шляху здорового глузду
Притчі

Притча про те, як людство звернуло зі шляху здорового глузду

Як Слово Боже було спотворене, переписане - і забуте.

Колись Хідр, Вчитель Мойсея, закликав людство бути обережним

У певний день, за його словами, вся вода у світі, яка не була налита в ємкості, зникне водночас. Її замінить інша вода, яка зробить людство божевільним.

Лише одна людина (і це не був Мойсей!) прислухалася до значення цієї поради. Вона набрала запаси води  і віддалилася у безпечне місце. Там вона зберігала воду, і чекала, поки вода  у водоймах і надрах землі зміниться.
У призначену дату струмки перестали текти, криниці висохли, а чоловік, який послухав Хідра,  побачивши, що відбувається, пішов до своєї схованки та пив тільки збережену  в глечиках воду.
Коли він побачив, що струмки, ріки і водоспади знову наповнилися водою, він спустився до інших синів людських.
Там, раптово для себе він виявив, що всі люди думають і говорять якось зовсім по-іншому, ніж раніше; проте вони не мали пам’яті ні про те, що сталося, як не мали пам'яті й про попередження.
Коли він намагався говорити з ними, він розумів, що його вважають божевільним. До нього вороже ставляться і цькують. Встановилося цілковите нерозуміння одне одного
Спочатку ця людина  не пила  "нову" воду, весь час повертаючись до своєї схованки, вичерпуючи  свої запаси води, і так було щодня. Нарешті, вона стала настільки самотньою, що  прийняла рішення пити разом з усіма, бо не могла винести самотності.
Вона випила нової води, та стала такою, як інші.
Він одразу забув про власний запас спеціальної води, про пророцтво, а  його нові товариші почали дивитись на нього, як на божевільного, якого диво повернуло до "здорового глузду".

Кожен може провести свої паралелі в цій притчі. Наркозалежні люди і алкоголіки, можливо, впізнають в цій людині себе, до часів, коли почали кайфувати.

Представники релігій побачать, як Перше Слово Бога було спотворене, переписане і  забуте.

А що побачили у цій притчі ВИ?

Потаємне відкривається тим, хто готовий бачити

Здибимось!


Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.