Програми-додатки на телефон для розмиття фону світлини і редагування
Фото-довідник

Програми-додатки на телефон для розмиття фону світлини і редагування

Про безкоштовні додатки, доступні власникам смартфонів з різними операційними системами.


Тим, хто займається мобільною фотографією, можливо знадобляться додатки, які дозволяють за кілька хвилин розмити фон і виділити найважливіше на знімку. Ми наведемо список з тих програм, які можна знайти в офіційних магазинах додатків: в AppStore, так само як і у Google Play.

Fabby


Це абсолютно безплатний додаток, який допоможе Вам за лічені хвилини  надати фотографії потрібний ефект.
Завантажити його можна тут


Досить лише відкрити програму, в нижній вкладці знайти функцію 'Розмиття фону' і зробити знімок з обраним ефектом. Якщо розмиття потрібно застосовувати до фотографії, яка вже існує,  просто знайдіть її в галереї телефону, натиснувши на іконку "коло" над функцією розмиття. Отриманий знімок збережіть назад, в галерею.

Додаток пропонує не просто зробити "боке" (розмиття тла), але і підібрати незвичайні варіанти фонів. Свій силует на фото Ви можете доповнити сердечками, квітами, зірками, фотографією острова, котиків і багато іншого.

Але пам'ятайте, надмірність, перевантаженість, не пасує професійним світлинам, привчайте себе до помірності. Світлина має відрізнятися від інших не котиками, а задумом. Якщо, звичайно, Ви не інста-блогер, мета якого привернути увагу 14-тирічних школярок.

Tadaa


Ця програма  підійде користувачам iPhone-ів, і існує в бесплатній і професійній версіях.

Завантажити додаток з AppStore  можна тут


Відкрийте програму і виберіть в нижній панелі функцію 'Blur' - там Ви можете створити маску, яка виділить всю чітку область, а тло світлини - розмиє. Область чіткості ви зможете пересунути, зменшити, збільшити і зробити їй потрібну форму.
Коли Ви знайдете потрібний ефект, просто збережіть результат у галерею телефону.

ЕФЕКТИ РОЗМИВАННЯ DSLR (DSLR BLUR EFFECTS)

Це назва програми - додатку, яка говорить сама за себе, і схожа за своєю дією на попередні додатки. Безкоштовна версія ставить невеличкий водяний знак програми, але кількість і якість самих ефектів компенсує цей невеличкий "недолік".

Ефекти розмивання DSLR: фокус фото, розмиття фону – Додатки в Google Play
Додаток DSLR Blur Effects забезпечує кращі інструменти розмиття для швидкого створення ефекту DSLR Camera на фотографіях. Легкі інструменти та фотоефекти BLUR:Bl Циркулярне розмиття- Створити фокус на круговій області (регульований радіус і позиція)➤ Лінійний розмиття- Створити фокус на лінійні…

Snapseed

Це один з найпопулярніших додатків для мобільної обробки фотографій. Він безплатний і надає можливість розмити фон дуже швидко і просто.

Завантажити програму для Андроіду можна тут.

А ось як виглядає програма під iPhone

AppStore посилання, для господарів продукції Apple


Виберіть вкладку 'Інструменти' і знайдіть там функцію 'Розмиття'.

Знову ж, таки, відкриється маска: переміщуйте її та трансформуйте, рівно до того моменту, поки результат розмиття вас не задовольнить. Результат, знову ж таки, переносимо в пам'ять телефону.

AirBrush

Ще один безплатний додаток, доступний власникам смартфонів з різними операційними системами.

Власники операційних систем від Apple завантажують програму тут

Щасливі господарі Android завантажують програму тут

Для того, щоб розмити фон, відкрийте документ і виберіть в фотогалереї необхідне зображення. У нижній панелі ви знайдете вкладку 'Інструменти': перейдіть до функції 'Розмиття' і починайте зафарбовування фону. Тут для застосування функції ви будете використовувати палець, і ним окреслювати потрібну область. Програма дозволяє регулювати розмір пенззля та силу розмиття, а після роботи - зберегти результат в галерею.

Facetune

Facetune - хіт серед програм для ретуші фотографій, за допомогою якого можна швидко і дуже якісно зробити потрібний фон.
Посилання на AppStore
Посилання на Google Play

Відкрийте програму і виберіть у галереї потрібне фото: Ви побачите на нижній панелі пункт 'Розмити'. Тут точно так же доведеться використовувати палець, як інструмент та акуратно "заблюрити" (від англ. to blur) ті ділянки фону, які повинні бути менш чіткими. Використовуйте 'Ластик', щоб видалити похибки обробки. Результат збережіть в фотоплівці телефону.

Ще статті з цієї серії, які можуть Вас зацікавити

Як зробити в фотошопі (Adobe Photoshop) розмиття фону?
Розглянемо три способи розмиття фону в Photoshop, архівний пензлик, ластик, і маску.
Як зробити тло фотографії розмитим?
Новачкам і профі - розповідь про боке під час знімкування і в постобробці

Share Tweet Send
You've successfully subscribed to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Реінкарнація блогу Daily Buddha's Blog
Welcome back! You've successfully signed in
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.